www.przystan.org.pl

Gdzie iść na randkę z żoną? 10 pomysłów na wspólny czas

Co było najpiękniejszego w czasie Twojego chodzenia z ukochaną? Pamiętasz ten wpatrzony w Ciebie wzrok, ciepły uśmiech i rozmowy, którym nie było końca? To łapanie każdej chwili, w której mogliście być tylko ze sobą nawzajem? Nic nie stoi na przeszkodzie, by doświadczyć tego znów – teraz i co chwilę 😉 Wystarczy trochę wygospodarowanego czasu i rzucone z uśmiechem: „Chodźmy na randkę!”. A gdzie? Klasyczne pomysły na randkę nigdy nie zawodzą 😉

1. Kino

Wcale niekoniecznie musimy oglądać komedią romantyczną. Niektóre kobiety lubią filmy animowane, inne dramaty, a jeszcze inne horrory (ale te ostatnie sobie odpuść jeżeli miałbyś krzyczeć głośniej niż ona).

2. Filharmonia

Muzyka klasyczna jest ponadczasowa. Możliwość posłuchania jej na żywo to wspaniałe przeżycie. Jeżeli Twoja wybranka woli bardziej nowoczesna brzmienia – nic straconego. Koncerty muzyki filmowej lub popularnej w wykonaniu orkiestry symfonicznej na pewno się jej spodobają.

3. Restauracja

Dla wielu kobiet codzienne gotowanie i zmywanie to udręka. Docenią, że nie muszą tego robić i będą mogły skupić się na spędzeniu z Tobą miłego czasu.

4. Ogród botaniczny

To takie połączenie wycieczki zagranicznej z bukietem kwiatów w prezencie. Bogactwo kolorów i zapachów zawróci żonie w głowie.

5. Rejs łódką

Pozwala spojrzeć na zwykłe rzeczy z niezwykłej, niecodziennej perspektywy.

6. Łyżwy

To świetna zabawa, zwłaszcza jeżeli jedno z was nie umie jeździć. Jeżeli to ona – będziesz mógł ją z dumą nauczyć. Jeżeli Ty – będzie mogła się z Ciebie pośmiać.

7. Spacer po parku/lesie

Świeże powietrze, uspokajająca zieleń, śpiew ptaków i wy trzymający się za ręce.

8. Piknik

Przez żołądek do serca, jak głosi przysłowie. Kiedy ostatnio „karmiliście” się z ust do ust?

9. Sauna/jacuzzi

Romantycznie i zdrowo za jednym razem.

10. Dyskoteka

Nie znam kobiety, która by nie lubiła tańczyć (choć pewnie takie są). Nawet jeżeli jesteś kiepskim tancerzem i tego nie lubisz to Twoje poświęcenie będzie docenione przez ukochaną.