10 pomysłów na klasyczną randkę z żoną

  1. Kino Wcale nie koniecznie musimy oglądać komedią romantyczną. Niektóre kobiety lubią filmy animowane, inne dramaty, a jeszcze inne horrory (ale te ostatnie sobie odpuść jeżeli miałbyś krzyczeć głośniej niż ona).
  2. Filharmonia Muzyka klasyczna jest ponadczasowa. Możliwość posłuchania jej na żywo to wspaniałe przeżycie. Jeżeli Twoja wybranka woli bardziej nowoczesna brzmienia – nic straconego. Koncerty muzyki filmowej lub popularnej w wykonaniu orkiestry symfonicznej na pewno się jej spodobają.
  3. Restauracja Dla wielu kobiet codzienne gotowanie i zmywanie to udręka. Docenią, że nie muszą tego robić i będą mogły skupić się na spędzeniu z Tobą miłego czasu.
  4. Ogród botaniczny To takie połączenie wycieczki zagranicznej z bukietem kwiatów w prezencie. Bogactwo kolorów i zapachów zawróci żonie w głowie.
  5. Rejs łódką Pozwala spojrzeć na zwykłe rzeczy z niezwykłej, niecodziennej perspektywy.
  6. Łyżwy To świetna zabawa, zwłaszcza jeżeli jedno z was nie umie jeździć. Jeżeli to ona – będziesz mógł ją z dumą nauczyć. Jeżeli Ty – będzie mogła się z Ciebie pośmiać.
  7. Spacer po parku/lesie Świerze powietrze, uspokajająca zieleń, śpiew ptaków i wy trzymający się za ręce.
  8. Piknik Przez żołądek do serca, jak głosi przysłowie. Kiedy ostatnio „karmiliście” się z ust do ust?
  9. Sauna/jacuzzi Romantycznie i zdrowo za razem.
  10. Dyskoteka Nie znam kobiety, która by nie lubiła tańczyć (choć pewnie takie są). Nawet jeżeli jesteś kiepskim tancerzem i tego nie lubisz to Twoje poświęcenie będzie docenione przez ukochaną.