www.przystan.org.pl

Referencje

            Tarnowo Podgórne, 31 marca 2016    
Współpracuję ze stowarzyszeniem „Przystań” od 2011 roku. Wspólnie zorganizowaliśmy  pięć spływów kajakowych ojca z synem lub córką dla mieszkańców naszej parafii.
Wyprawy cieszą się sporą popularnością. Relacje, które zawiązują się podczas spływów są kontynuowane po powrocie do parafii. Rodziny spotykają się, aby wspominać wakacje i spędzić czas w swoim towarzystwie.
Idea wypraw Przystani przyciąga kolejnych ojców z naszej parafii, którzy chcą zaangażować się w dzieło dla dobra rodzin. Nie tylko organizują wyprawy kajakowe, ale przede wszystkim zachęcają do walki o wiarę i rodziny. Służą temu rozważania na spływach i spotkania małżeństw   w parafii. Liderzy „Przystani” pochodzący z naszej parafii, rozwijają swoją więź z Bogiem i pomagają w tym innym. Angażują się również rodzinnie w życie parafialne. Przez swoją służbę „Przystań” zdobyła zaufanie moje i parafian.
 
Ks. Adam Prozorowski
Proboszcz Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym
www.parafiatarnowopodgorne.pl

1,5% dla rodzin

Przekaż 1,5% swojego podatku na budowanie silnych rodzin zamiast fiskusowi. Dzięki temu, że wiele osób wspiera niewielkimi kwotami, razem jesteśmy w stanie tworzyć wielkie dzieło!

Jak przekazać 1,5%? przeczytaj w 1 minutę.