10 pomysłów na drobny upominek dla żony

  1. Herbata/kawa Rozmowa z żoną może być mdła jak smak kawy lob herbaty, którą pijecie od lat. Można jej jednak dodać smaku. Mamy ogromny wybór herbat z płatkami kwiatów, kawałkami owoców, czy przyprawami jak cynamon. Ostatnio odkryłem nawet herbatę w formie kulki, która po zaparzeniu rozwija się w filiżance w piękny kwiat. Bogactwo smaków, aromatów i kolorów może zawrócić w głowie. Również w przypadku kawy nie tylko możemy ją przygotować na wiele sposobów, ale też ubogacić jej smak różnorodnymi dodatkami jak amaretto, czy przyprawy. Zwykła rozmowa przy kawie może stać się dla was wyprawą w krainę wyjątkowych smaków i aromatów.
  2. Świece zapachowe W ogniu jest coś urzekającego. Jeżeli masz kominek w domu to założę się że wolisz patrzeć w jego płomienie niż w telewizor. Podobnie jest z płomieniem świecy. Przyciąga wzrok. Dodatkowo aromat świecy oraz jej wątłe światło tworzą wyjątkowo romantyczną atmosferę.
  3. Kosmetyki do kąpieli Chyba nie ma kobiety, która nie lubiła by pięknych zapachów oraz nie dbałaby o swoją skórę. Sole do kąpieli, balsamy, czy olejki z pewnością dostarczy jej odrobinę rozkoszy w kąpieli.
  4. Słodycze Mogą być zwykłe, jej ulubione. Mogą być wykonane ręcznie specjalnie dla niej. Możesz wysłać jej słodki telegram lub sprezentować bukiet ze słodkosci. Nie zapomnij tylko „zauważyć” że dobrze wygląda 😉
  5. Liścik miłosny Forma, która odchodzi powoli w zapomnienie. Bardzo niesłusznie! Spośród wielu prezentów, jakie dałem mojej ukochanej to właśnie listy ceni sobie najbardziej. Napisz jej dlaczego ją kochasz? Za co ją cenisz? Co Ci się w niej podoba? Kartkę możesz kupić, albo zrobić samemu. Choćby wyglądała jak zrobiona przez przedszkolaka to na pewno doceni nią bardziej niż kupną.
  6. Kwiaty Banał? Jeżeli kupisz i dasz jej od tak po prostu to owszem. Ale co jeżeli będziesz dawał jej np. jedną różę codziennie przez tydzień? Zadziała lepiej niż 7 róż w jednym bukiecie. Żona zobaczy, że o niej myślisz, starasz się. A może bukiet polnych kwiatów zamiast róży? Albo nenufarów jak w filmie „Noce i dnie”?
  7. Ramka elektroniczna Fajny gadżet, z którego ucieszyłby się chyba każdy. Możesz wgrać nie tylko wasze zdjęcia ale też romantyczne sentencje.
  8. Książka o miłości Polecam „5 języków miłości” Garego Chapmana, „Urzekającą” Stacy i Johna Eldredge
  9. Kalendarz ze zdjęciami rodziny
  10. Bambosze Takie śmieszne np. ze zwierzątkami.