www.przystan.org.pl

Wędkarstwo i survival

Piękno survivalu

Chcesz zakosztować życia takiego, jakiego na co dzień nie masz okazji doświadczyć – w bliskości przyrody i z dala od nowoczesności? Nauczyć się przy tym współpracować z dziką naturą, by z szacunkiem do niej móc brać garściami z tego, co nam oferuje? Ognisko bez zapałek, woda bez butelki – nie każdy tak potrafi! A Ty będziesz mógł, jeśli wybierzesz się na survival :)

Oferta wyjazdów survivalowych

Nasz survival

Nasze wyprawy z elementami survivalu kierowane są dla tych, którzy chcą oderwać się od pędzącego XXI wiecznego świata i na maxa doświadczyć obcowania z przyrodą. Można wybrać się na nie zarówno samemu, jak i z synem – tak by również jego zarazić pasją do dzikiej natury. To tu doświadczysz tego, jak wielką frajdę sprawia nauka podstawowych technik przetrwania oraz ile satysfakcji sprawiają nowo nabyte umiejętności. A jeśli zabierzesz ze sobą syna, to będziecie mogli spojrzeć na siebie innymi oczami – jak równy z równym, mężczyzna z mężczyzną, choć dzieli Was jakieś 20 lat. Czy jest coś piękniejszego od nauki męskości poprzez bycie razem i wspólne działanie? A wszystko to w otoczeniu pięknej, dzikiej przyrody, która niesie odprężenie od pędzącej cywilizacji.  Przy wtórze ogniska i noclegów pod namiotem lub nawet i gołym niebem. Czego chcieć więcej? Tego wszystkiego będziesz mógł doświadczyć na naszych survivalowych wyprawach :)

Wśród nich mamy do zaproponowania weekendowe szkolenia kierowane przede wszystkim dla mężczyzn (choć kobiety również zapraszamy!) oraz wyprawę wędkarską dla ojców z synami. Choć główna nasza działalność odbywa się na Pojezierzu Pomorskim, to szkolenia mają miejsce również w centrum Polski.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych wypraw :)

1,5% dla rodzin

Przekaż 1,5% swojego podatku na budowanie silnych rodzin zamiast fiskusowi. Dzięki temu, że wiele osób wspiera niewielkimi kwotami, razem jesteśmy w stanie tworzyć wielkie dzieło!

Jak przekazać 1,5%? przeczytaj w 1 minutę.