www.przystan.org.pl

Spływ weekendowy 2-dniowy

Spływy weekendowe czyli „mamy czas, to jedziemy!”

To idealna opcja dla tych, co chcą brać z życia jak najwięcej, nie ograniczając się przy tym do zaplanowanego urlopu. Przyjazd w piątek wieczorem i następnie 2 dni płynięcia kajakiem, połączone z innymi atrakcjami czynią spływy weekendowe dostępnym dla każdego i to zupełnie niezależnie od tego, czy szef da wolne ;)

Oferta spływów weekendowych

W tym roku nie planujemy spływów 2-dniowych. Ale nic straconego! Zamiast nich zapraszamy na nasze weekendowe spływy 3-dniowe :)

Spływy weekendowe z dziećmi

Nasze 2-dniowe spływy kierowane są głównie do ojców z dziećmi, którzy chcą zrobić swojemu dziecku prezent i spędzić z nimi weekend sam na sam, bez mamy. Uwierz – w oczach dziecka to całkowicie co innego niż wyjazd całą rodziną! Co zaś z mamami? Wszystkie kobiety z dziećmi i całymi rodzinami zapraszamy na nasz tygodniowy rodzinny spływ.

Na wszystkie nasze spływy rekomendujemy przyjazd z dziećmi, które mają co najmniej 7 lat (rocznikowo) lub młodsze, które brały już udział w co najmniej w 1-dniowych wyjazdach. Jednak w przypadku spływów weekendowych możliwe jest pojechanie z 4- 6-letnim dzieckiem, które nie miało jeszcze doświadczenia kajakarskiego. W takim przypadku zachęcamy, by w ramach przygotowywania się do wyjazdu, zabrać je wcześniej nad zalew lub jezioro w celu krótkiego rekreacyjnego zaznajomienia z kajakiem.

Cena spływów weekendowych

Podana cena dotyczy całościowego kosztu dla dwóch osób (rodzica z dzieckiem). W ramach niej oferujemy m.in.:

  • Komplet sprzętu dla dwóch osób (kajak, kamizelki, wiosła);
  • Pełną obsługę spływu (instruktor kajakarstwa wraz z pomocnikami, kierowca wożący bagaże, animator);
  • Pełne wyżywienie (produkty na śniadania, drugie śniadania, obiady z kateringu oraz wieczorne ogniska);
  • Półtoragodzinną sesję wykładowo-dyskusyjną o relacjach w rodzinie;
  • Czas animowanych zabaw terenowych dla dzieci i młodzieży;
  • Ubezpieczenie NNW oraz gwarancję organizatora turystyki.

Szczegółowa rozpiska rzeczy oferowanych w ramach podanej ceny zawarta jest w opisie każdej z wypraw.

1,5% dla rodzin

Przekaż 1,5% swojego podatku na budowanie silnych rodzin zamiast fiskusowi. Dzięki temu, że wiele osób wspiera niewielkimi kwotami, razem jesteśmy w stanie tworzyć wielkie dzieło!

Jak przekazać 1,5%? przeczytaj w 1 minutę.