Kategoria

Piękno rejsu żeglarskiego

A gdyby tak dać Twojemu dziecku okazję, by na kilka chwil poczuło się trochę jak mały Robinson Crusoe? Dać się ponieść żądzy przygody, wsiąść na „statek” i pozostawiając cywilizację hen daleko, popłynąć w nieznany świat. Odkrywać wyspy, zwiedzać lądy i rozkoszować się błogim szumem fal. Brzmi jak bajka? Bo tak bajeczne są nasze polskie jeziora oglądane z ich serca – tafli wody. A wszystko to zapewnia rejs żeglarski dla ojców z dziećmi :)

Nasze rejsy

Nasze rejsy żeglarskie kierowane są do ojców z dziećmi, którzy chcą oderwać się od codziennego życia i pobyć na łonie przyrody tak, jak nigdy przedtem. Oprócz nieustannego obcowania z naturą i radości z prowadzenia jachtu, stanowią wyjątkową okazję, by rozwijać wzajemną relację. W końcu niecodziennie dziecko ma ojca tylko na wyłączność, bez towarzystwa pracy, telewizji czy innych obowiązków.

Rejs żeglarski, poprzez fascynującą przygodę, uczy dzieciaki tego, jak wartościowa jest zgodna współpraca, posłuszeństwo i oddanie się pod autorytet ojca. Nie ma lepszego sposobu na naukę niż zabawa! A przecież czystą frajdą jest wczucie się w rolę odkrywców, którzy wspólnie z rówieśnikami podbijają świat. A wszystko to w otoczce wielu atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy. Żeby zaś piękno rodzinnej relacji towarzyszyło Wam zawsze, w programie mamy przewidziany czas na wykłady i rozmowy o wyzwaniach, jakie stawia ojcostwo i sposobach, by przechodzić przez nie zwycięsko.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz rejs żeglarski był w pełni bezpieczny. W tym celu jachtom przewodzić będzie doświadczony sternik, a dokładna trasa dostosowywana do aktualnych warunków atmosferycznych. By zaś doświadczyć pełni żeglarskiego życia, gotować będziemy wspólnie na łódkach, a spać zarówno na bindugach, jak i w portach.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych rejsów żeglarskich :)