www.przystan.org.pl

Rejs żeglarski

Piękno rejsu żeglarskiego

Co powiedziałoby Twoje dziecko na to, gdyby mogło przez kilka dni poczuć się jak mały Robinson Crusoe? Tak, jak on dać się ponieść żądzy przygody, wsiąść na „statek” i pozostawiając cywilizację hen daleko, popłynąć w nieznany świat. Odkrywać wyspy, zwiedzać lądy i rozkoszować się błogim szumem fal. Brzmi jak bajka? Bo tak bajeczne są nasze polskie jeziora oglądane z ich serca – tafli wody. A wszystko to zapewnia rejs żeglarski po Mazurach dla ojców z dziećmi :)

Oferta zorganizowanych rejsów żeglarskich

Żaglami po Mazurach

Czy wiesz, że w Krainie Tysiąca Jezior – Mazurach – jest w rzeczywistości około…. 2000 jezior, których brzegi, wyspy i toń stanowią raj do żeglowania? Nie ważne, czy jesteś doświadczonym żeglarzem, czy początkującym załogantem – na pewno znajdziesz tu coś dla siebie! 486 km jezior zapewnia różnorodność rejsów żeglarskich – od rekreacyjnych odbywających się w turystycznych miejscowościach, poprzez szkoleniowe na uzyskanie patentu żeglarskiego, a kończąc na odkrywaniu dzikich terenów.

Obozy żeglarskie

Nasze rejsy można nazwać obozami żeglarskimi dla dzieci i młodzieży wraz z ich ojcami. Oprócz nieustannego obcowania z naturą i radości z prowadzenia jachtu stanowią także wyjątkową okazję, by rozwijać relację ze swoimi dziećmi. W końcu niecodziennie dziecko ma okazję mieć ojca tylko na wyłączność, bez towarzystwa jego pracy, telewizji czy innych obowiązków.

Rejs żeglarski, poprzez fascynującą przygodę, uczy dzieciaki tego, jak wartościowa jest zgodna współpraca, posłuszeństwo i oddanie się pod autorytet ojca czy sternika. A, że nie ma lepszego sposobu na naukę niż zabawa, to rejs, który jest dla dziecka czystą frajdą, nadaje się do tego doskonale!

Rejsy bez patentu

Czy jest coś, co musisz wiedzieć przed udaniem się na rejs? W żegludze najważniejszą kwestią jest, by każdemu jachtowi dowodził doświadczony sternik z odpowiednimi uprawnieniami. Bez tego ani rusz! Jednak jeśli nie masz patentu żeglarskiego ani wśród Twoich znajomych nie ma takiej osoby, to nie oznacza, że Twoja przygoda z żaglami spisana jest na straty! Zapisując się na nasze rejsy, masz pewność, że każdemu jachtowi będzie przewodził sternik z patentem żeglarskim.

Cena rejsów żeglarskich

Podawana przez nas cena dotyczy pełnej opłaty za jedną osobę. W ramach niej zapewniamy m.in.

  • czarter jachtów i opłaty portowe;
  • pełna obsługa wyprawy (sternicy, opieka animatora czasu wolnego dla dzieci i młodzieży);
  • pełne wyżywienie (produkty na śniadania i drugie śniadania, obiad z cateringu i ogniska na kolację);
  • atrakcje wodno-lądowe, w tym zawody, konkursy i zabawy;
  • czas wykładowo-dyskusyjny o relacjach w rodzinie;
  • ubezpieczenie NNW i gwarancję organizatora turystyki.

Zobacz, jak było na naszych poprzednich żaglach

Zapraszamy do zobaczenia naszych zdjęć z poprzednich rejsów żeglarskich!