www.przystan.org.pl

Spływ tygodniowy

Spływy tygodniowe czyli pełnometrażowe wakacje w kajaku

Czy dobre wakacje to jedynie pobyt w hotelu i leniuchowanie na plaży? Nie! Szczególnie gdy na pokładzie znajdują się pełne energii dzieci i ich tata, który długo nie usiedzi w jednym miejscu i aż go nosi, by w końcu zacząć coś konkretnego robić. Właśnie dla osób spragnionych aktywnego wypoczynku, spływy tygodniowe są idealnym pomysłem!

Oferta spływów tygodniowych

Spływy tygodniowe z dziećmi – rodzinne obozy kajakarskie

Nasze wyprawy skierowane są przede wszystkim dla ojców z dziećmi, którzy poprzez przeżycie wspólnej przygody chcą wzmocnić swoją relację z nimi. Dzieciaki ogromnie doceniają tydzień sam na sam ze swoim tatą! Nie chcemy jednak zostawiać kobiet na pastwę braku kajakarskich wakacji! Dla mam z dziećmi czy mężczyzn pragnących zabrać całą swoją rodzinę na spływ, mamy do zaoferowania rodzinne tygodniowe spływy kajakowe. Od wypraw dla ojców z dziećmi wyróżniają się one krótszą lub łatwiejszą trasą oraz większymi wygodami dopasowanymi do potrzeb kobiet.

Na spływy tygodniowe zapraszamy dzieci, które rocznikowo mają co najmniej 7 lat. Młodsze dzieci mogą jechać tylko, jeśli mają już doświadczenie kajakarskie (najlepiej na 2 dniowym spływie, a minimalnie na 5 godzinnym niekoniecznie organizowanym przez nas) i były z niego bardzo zadowolone. Jeśli Twoje 4-6 letnie dziecko nie ma doświadczenia ze spływami, a chciałbyś je zabrać na jedną z naszych wypraw, to na ten pierwszy raz polecamy weekendowe spływy kajakowe.

Cena spływów tygodniowych

Podana cena dotyczy całościowego kosztu dla dwóch osób (rodzica + dziecko). W ramach niej oferujemy m.in.:

  • Komplet sprzętu dla dwóch osób (kajak, kamizelki, wiosła);
  • Pełną obsługę spływu (instruktor kajakarstwa wraz z pomocnikami, kierowca wożący bagaże, animator);
  • Pełne wyżywienie (produkty na śniadania, drugie śniadania, obiady z kateringu oraz wieczorne ogniska);
  • 3 półtoragodzinne sesje wykładowo-dyskusyjne o relacjach w rodzinie;
  • Czas animowanych zabaw terenowych dla dzieci i młodzieży;
  • Ubezpieczenie NNW oraz gwarancję organizatora turystyki.

Szczegółowa rozpiska rzeczy oferowanych w ramach podanej ceny zawarta jest w opisie każdej z wypraw.