Kategoria

Piękno spływu

Co przychodzi Ci do głowy, gdy słyszysz słowa „polska rzeka”? Czyżby była to wspaniała, długa, szeroka i nudna jak fiks Wisła? Taka, po której płyniesz, i płyniesz, i po raz setny słyszysz od swojego dziecka jakże wyczekane: „daleko jeszcze?”. Nie, takich rzeczy u nas nie spotkasz ;) Jeśli chcesz pokazać swojemu dziecku, co to znaczy rzeka przez duże Rz, która zachwyca swym pięknem i zmiennością charakteru, co nie wieje nudą, lecz dostarcza radości, atrakcji i zdrowej adrenaliny to mamy coś dla Ciebie :) Zapraszamy Cię na nasz spływ kajakowy ojca z dzieckiem.

Nasze spływy kajakowe

Spływ ojca z dzieckiem to połączenie maximum atrakcji z wyjątkowym czasem spędzonym na pogłębianiu rodzinnych relacji. Oprócz szalonych przygód na rzece, ogromu konkursów i śmiechu w gronie rówieśników, dzieciaki mogą zobaczyć swoich ojców w niecodziennej odsłonie, takiej która uwalnia ich męską siłę. To tutaj ojciec staje się przewodnikiem w tym, jak rozpalić ognisko, czy jak rozbić namiot. I wreszcie to tutaj rozwija się miłość poprzez wspólne działanie. A żeby zainspirować ojców do kontynuowania pozytywnych zmian również po powrocie do swych domów – w programie będzie czas na wykłady i rozmowy o pogłębianiu relacji rodzinnych, w oparciu o uniwersalne chrześcijańskie wartości :)

Wśród naszych propozycji na spływ kajakowy ojca z dzieckiem znajdują się zarówno standardowe spływy, jak i takie, które posiadają charakterystyczny profil – spływ w jedynkach z elementami ratownictwa oraz spływ z szefem kuchni. Ponadto jest również wyprawa kierowana do samym mężczyzn oraz całych rodzin, włącznie z kobietami. Większość z nich odbywa się na Pojezierzu Pomorskim, ale są również inne lokalizacje. Więcej o programie poszczególnych spływów możesz przeczytać w opisie każdego z nich.

Wszystkie nasze wyprawy łączy dbałość o bezpieczeństwo. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by każdy spływ kajakowy ojca z dzieckiem zapewniał maksimum spokoju. W tym celu na pola biwakowe wybieramy miejsca zaciszne, z dala od tłumu ludzi spoza danej wyprawy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych spływów kajakowych  :)