www.przystan.org.pl

Góry i skałki

Piękno wspinaczki i górskich wypraw

Ile razy patrząc na swoje dziecko, złapałeś się za głowę, pytając samego siebie: „Gdzie żeś tam wlazł? Jak Ty to zrobiłeś”. Widzisz ten ogromny potencjał, który tylko czeka by go uwolnić? Wejdę, wdrapię się, wespnę, dam radę! Czy może być coś, co sprawi więcej radości Twojemu dziecku niż podbój gór i skałek przy Twoim dopingującym towarzystwie? Ale tak bezpiecznie – co my mama się nie bała ;) Wspinaczka z dzieckiem – to jest właśnie to!

Oferta wyjazdów w góry i w skałki

Nasze wyprawy górsko-skałkowe

Nasze wyprawy górskie i wspinaczkowe dedykowane są dla ojców z dziećmi, którzy lubią pokonywać swoje ograniczenia. To wyjątkowa okazja by uwolnić swój potencjał i dać upust dziecięcym pragnieniom i pokładom energii. A to wszystko w akompaniamencie Waszej wzmacniającej się właśnie relacji. W końcu nie często zdarza się okazja, by „Uważaj! Nie rób tego!” zostało całkowicie zastąpione zachętą „Tak! Wyżej! O to chodzi!”. Tak właśnie rodzi się obraz taty – przewodnika w życiowej wędrówce i autorytetu męskości. Wspinaczka z dzieckiem oraz górskie wyprawy to także idealna okazja do tego, by pokazać dziecku, jakie są granice pomiędzy tym, co bezpieczne, a krokami, jakich dobrze jest się wystrzegać – i to nie tylko na wyprawie, ale również w życiu. A gdy do tego dołoży się dziką przyrodę, wieczory przy ognisku i towarzystwo rówieśników to tworzy się czas, który zostanie w pamięci na całe życie :)

Wśród naszych wypraw znajdzie się zarówno wspinaczka z dzieckiem na pięknym terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, jak i wyprawy górskie – dla ojców z nastolatkami, jak i nawet samych mężczyzn.

Zapraszamy Was do zapoznania się ze szczegółami naszych wypraw górsko-wspinaczkowych :)