www.przystan.org.pl

Kartka podarunkowa na dzień dziecka

Jaka rzecz, zabawka czy kwota pieniędzy jest bardziej wartościowa od Ciebie? Nie ma lepszego prezentu na Dzień Dziecka, niż czas poświęcony w pełni jemu 🙂

Na tą okazję stworzyliśmy cztery projekty kartek prezentowych, abyś mógł podarować swojemu dziecku wyjazd na spływ, rejs, wspinaczkę lub survival! Myślisz, że Twoje dziecko by się z tego ucieszyło?

Jak otrzymać imienną kartkę podarunkową dla dziecka?

  • Przejrzyj naszą ofertę i wybierz wyprawę, na którą chcesz zaprosić swoje dziecko. Może to być spływ, rejs, wspinaczka i survival (tekst kartki dostosujemy do danej wyprawy).
  • Złóż zamówienie na tą wyprawę poprzez przycisk „zapisz się”.
  • Wypełnij dane, a w polu „uwagi” wpisz numer kartki, jaką chcesz otrzymać dla swojego dziecka (jeśli masz dwoje dzieci, to napisz: imię-numer kartki, drugie imię-numer kartki). Jeśli Twoje dziecko lubi konkretny sposób zdrabniania imienia, to też możesz to wpisać w polu „uwagi”.
  • Wpłać zaliczkę do 26 maja.

I już 🙂 Kartka zostanie wysłana na adres podany przy zapisach. By mieć pewność, że dojdzie przed 1 czerwca, prosimy o składanie zamówień i wpłacanie zaliczek do czwartku 26 maja (włącznie). Co bardziej odważniejsi, mogą również składać zamówienia na kartki do niedzieli 29 maja – powinny dojść na 1 czerwca, ale teoretycznie różnie to może być.

Kartka nr 1 – liście

Kartka nr 2 – niebieska

Kartka nr 3 – kwiaty

Kartka nr 4 – tęczowa