www.przystan.org.pl

Walczymy dla Olka!

Pomóżmy małemu Olkowi!

Włącz się do akcji.

Przystań włącza się do mikołajkowej akcji dla Olka Lewandowskiego.

Olek to syn znajomych kajakarzy, który choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Pomóc może terapia genowa za ponad 9 mln złotych.

Poprzez akcję przepłynięcia całej rzeki Słupi (125 km) dnia 06.12.2020 – grupa Hydroaktywni i Przystań zachęca wszystkich kajakarzy (i nie tylko) do wpłacania pieniędzy na leczenie Olka. Nasz maratończyk – Przemek będzie reprezentował nas na tym spływie.

Walczymy by Olek, kiedyś sam pływał w kajaku!

Możesz przelać prezent na konto Olka w fundacji Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/przystandlaolka

Wszystkie wpłaty z Twojej skarbonki zostaną automatycznie przekazane na zbiórkę ❗️SMA to morderca! Pomóż uratować Olusia! dla Aleksander Lewandowski.

Wydarzenie na fejsbuku – https://www.facebook.com/events/1587209588133987

Dobry Klik dla Oleczka: https://dobryklik.pl/oleczek/

Facebook Oleczka: https://www.facebook.com/OleczekPokonaSMA/

Grupa licytacyjna Oluś Pokona SMA: https://www.facebook.com/groups/licytacje.olus/

Grupa licytacyjna Facebook Licytacje dla SMA Oleczka. Armia Tosiaczka: https://www.facebook.com/groups/licytacjeoleczekarmia/

Instagram: https://www.instagram.com/oleczekpokonasma/

Udało się!Przepłynęliśmy z Hydroaktywnymi 125 km Słupią. Od świtu do zmierzchu, walczyliśmy z chłodem, zmęczeniem i niewygodą dla Olka Lewandowskiego. Po tej trasie miałem (Przemek) ręce pełne pęcherzy i pierwszy stopień hipotermii, ale prawdziwą walkę toczą rodzice Olka, by zebrać pieniądze na jego leczenie. To nie kwestia obolałego ciała po spływie, tylko szansy na dalsze życie.Jeżeli chcesz pomóc Olkowi możesz to zrobić tu – https://www.siepomaga.pl/przystandlaolkaP.S. Dziękujemy hydroaktywnym za zdjęcia.